Dom, MISZ-MASZ, Uroda

Jaki jest Twój ulubiony wosk zapachowy?

Jaki jest Twój ulubiony wosk zapachowy?

Woski zapachowe do kominka to świetna alternatywa dla tradycyjnych świec. Kryją w sobie całą paletę pięknych aromatów, które w szybki i łatwy sposób można z nich wydobyć. Małe, pachnące kosteczki dają moc możliwości, dzięki którym Twój dom może pachnieć naprawdę wyjątkowo.

Wosk zapachowy to wosk roślinny (w tym przypadku sojowy) z dodatkiem aromatycznych olejków. Po umieszczeniu takiego wosku w kominku, całość szybko rozpuszcza się, uwalniając w całym pomieszczeniu piękny zapach.

Niewątpliwą zaletą wosków zapachowych w porównaniu do świec – są ich niewielkie rozmiary oraz ekonomiczna cena. Z łatwością więc można wypróbować dany zapach, czy będzie nam odpowiadał, czy też nie – bez żadnych wyrzutów o stracone pieniądze. Ja osobiście postawiłam na woski dostępne w sklepie Natura Organika. W bogatej ofercie znalazłam, aż kilkanaście zapachów, które już z samej nazwy skradły moje serce. Wybrałam m.in.: ciasto dyniowe, earl grey, black opium, nad morzem i wiele, wiele innych 🙂

Dzisiaj w moim domu gości piękna Nieznajoma! Co kryje się pod tak tajemniczo brzmiącą nazwą wosku? Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak pięknie opisanym zapachem.
NIEZNAJOMA – ten zapach to zdecydowanie subtelny bukiet kobiecości. Lekka, zwiewna i w niebieskiej sukience. Ta dziewczyna podbije niejedno serce! Ten zapach to ona!

Koniecznie zajrzyjcie do sklepu z kosmetykami naturalnymi, w którym oprócz kosmetyków znajdziecie woski sojowe i produkty do domu. Bogaty wachlarz zapachów, w tym przypadku gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na pozostały asortyment sklepu. Oprócz kosmetyków naturalnych topowych producentów takich jak: Mydło Stacja, Anwen, Ajeden, czy Etja,  znajdziemy tam również eko produkty do domu m.in. marki Yope, czy Winni’s. Warto rozważyć dokonanie kompleksowych zakupów – coś dla duszy i coś dla ciała ??

To jak, znajdziesz coś dla siebie? Masz już swojego faworyta?

Woski zapachowe zyskują na popularności… Wystarczy dobry kominek, ulubiony wosk zapachowy i tealighty… taki zestaw to przepis na udany wieczór, a nawet idealny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Dodatkowo chciałabym zaznaczyć, że doceniam starannie zapakowaną przesyłkę. W tym to, że wnętrze wypełnił skropak*. Zwieńczeniem całości był miły akcent w postaci krówek i próbek – których oczywiście nigdy dość. ??

 

 

 

*Skropak to w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska materiał wypełniający do paczek, który skutecznie chroni i amortyzuje zawartość przesyłki podczas transportu.