Uroda

Perfumy Morico – jak pachną i czego możecie się spodziewać…

Temat przewodni dnia dzisiejszego to perfumy! Chyba nie ma kobiety, która nie miałaby przynajmniej jednego flakonika tej tajemniczej mikstury. Perfumy mają ogromną moc! Za ich sprawą możemy kreować swój wizerunek, a dobrze dobrany zapach powoduje, że inni uważają nas za interesujących i atrakcyjnych. Perfumy znanych marek kuszą swoim wyglądem, jednocześnie odstraszając wysoką ceną. Jeśli zdecydujemy się na ich zakup to najczęściej używane są przez nas wyłącznie na specjalne okazje i wyjątkowe wyjścia. Często też podchodzimy do nich bardzo oszczędnie i używamy tylko odrobinę. Ale czy o to nam chodziło w momencie zakupu?

 

 

Nie. Dlatego idealnym rozwiązaniem są perfumetki od MORICO. Serwis internetowy morico.pl stworzony został z myślą, o osobach ceniących wysoką jakość za niewielka cenę. Perfumy dostępne są w wygodnych i praktycznych buteleczkach 50 ml oraz w formie poręcznej perfumetki 20 ml lub 30 ml.  Kosztują odpowiednio: 25 zł, 12 zł, 15 zł. Dostępne są również próbki o pojemności 1 ml za 2,5 zł. Ceny są naprawdę atrakcyjne, a do tego MORICO dba o swoich klientów i przygotowuje wiele promocji oraz rabatów, tak aby zakupy były jeszcze przyjemniejsze. Czego chcieć więcej? Jest kilka kwestii, które warto poruszyć 🙂

 

 

Zacznijmy może od samego początku. Przesyłka jest ekspresowa, perfumy bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowane. Wybrane przez nas perfumy zidentyfikujemy po numerze, który widnieje na kartoniku. W mojej paczce zalało się 5 perfum w różnych pojemnościach – Armani Si,  Armani Aqua Di Gio, Gucci Rush, Thierry Mugler Alien, Yves Saint Laurent Black Opium. Każdy z nich to dla mnie nowość. Chociaż znam je z nazwy i wyglądu, nigdy nie miałam okazji ich kupić. Z tak niską ceną za buteleczkę, można śmiało próbować i eksperymentować z zapachami 😉 Perfumy nie pachną alkoholem, są bardzo trwałe i utrzymują się na ciele przez cały dzień. Poręczne perfumetki idealnie pasują do każdej torebki.