MISZ-MASZ, Uroda

Warsztaty „Beauty Healthy Lifestyle” – Relacja

W dniu 19 stycznia 2018r. w butiku Polscy Projektanci na Woli ul. Bataliony AK „Parasol” 5/7 Warszawa – Strefa3, miałam niezmierną przyjemność brać udział w warsztatach Beauty Healthy Lifestyle. Spotkanie zorganizowane zostało przez Ewelinę (autorkę bloga: Revelkove-love) oraz Panią Kosmetolog Dianę (autorkę bloga: Chanceleee). Celem spotkania było przedstawienie możliwości płynących ze zdrowego stylu życia, stosowania naturalnych kosmetyków oraz o to, że na pozytywne zmiany w życiu nie jest za późno – wystarczy tylko chcieć je wprowadzać, ruszyć się z miejsca i zacząć działać! Nie rzucając słów na wiatr spotkanie rozpoczęło się od Warsztatów z tworzenia naturalnych kosmetyków z marką NATURA RECEPTURA (stworzyłyśmy maseczki do twarzy i pachnące zawieszki do szafy), następnie odbyły się Warsztaty z technik masażu twarzy z marką BIOUP. Spotkanie zakończył wykład o naturalnej pielęgnacji poprowadzony przez kosmetolog Dianę Bojko.

 

Dodatkowo warsztaty poprzedzało nie lada wydarzenie w którym mógł wziąć każdy miłośnik mody i naturalnych kosmetyków, czyli Poranek z polskimi projektantami i naturalnymi kosmetykami. W programie były m.in. porady stylistki, komputerowa analiza skóry i darmowe konsultacje kosmetologiczne. Coś dla ciała i coś dla duszy! Miłośnicy mody mogli pobuszować wśród wieszaków pełnych nietuzinkowych, niepowtarzalnych, unikalnych ubrań od polskich marek i projektantów oraz zrobić porządne zakupy.

 

 

Będąc uczestnikiem spotkania chciałam wyciągnąć z niego 100%, a nawet 200%. Starałam się sumiennie uczestniczyć w wykładach oraz w warsztatach, czerpać wiedzę z doświadczeń prelegentów. Był to dość intensywny dzień, do domu wracałam zmęczona ale zarazem bardzo szczęśliwa. Poniżej chciałabym podzielić się z wami relacją ze spotkania. Całość mogę podzielić na dwa panele: wykłady – ich treść skupiała się na dzieleniu się doświadczeniami, wiedzą, wskazówkami oraz warsztaty skupiały się na doskonaleniu naszych umiejętności, zachęcające do kreatywnego działania.

Dziękuję za udostępnienie i możliwość opublikowania zdjęć wykonanych przez utalentowane kobiety –
Monika KutkwskaWiolaJoanna Korczak.

Zapraszam do przeżycia ze mną jeszcze raz wydarzenia Beauty Healthy Lifestyle!

PATRON MEDIALNY:

 Ambasada Kosmetyczna

PARTNERZY:

ZIELONE LABORATORIUM

 

BIŻUTERIA Z TALERZY

 

PIKA BIŻUTERIA

 

PROWANSALSKIE ŚWIECE DO MASAŻU

 

NATURALE KOSMETOLOGIA