MISZ-MASZ

Zatrzymaj wspomnienia z Printu.

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu. Panna Młoda, Pan Młody, piękna, biała suknie, klasyczny, elegancki garnitur, wspaniali goście wspierający nowożeńców ciepłym gestem i słowem. Wszystkie te elementy składają się na wzruszające i pełne miłości chwile, które na długo pozostają w naszej pamięci. Nadchodzi jednak moment, że emocje powoli opadają, czas wrócić do rzeczywistości i codziennych obowiązków. Tysiące razy wracam myślami do tamtej chwili. Wspaniałą pamiątką ze ślubu są oczywiście zdjęcia. Wystarczy na nie spojrzeć, by przywołać piękne wspomnienia, cofnąć się w czasie i ponownie poczuć się, jak w dniu ślubu.
Wyjątkowe chwile, wyjątkowe zdjęcia wymagają pięknej oprawy. Moim sposobem na uwiecznienie wspomnień jest foto-książka. Już nie raz na moim blogu pokazywałam wam w jak łatwy sposób zatrzymuje ważne dla mnie chwile na kartach spersonalizowanej książki. Zawsze korzystam z szablonów dostępnych na stronie Printu -> kliknij tutaj. Prosty w obsłudze, intuicyjny edytor, nietuzinkowa grafika, bogata gama szablonów oraz wysoka jakość to wszystko czego szukałam i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. To nie tylko zwykły album ze zdjęciami, lecz prawdziwa książka w eleganckiej oprawie.
Z pewnością są tutaj osoby, które swój wielki dzień mają już za sobą lub tacy którzy przegotowują się tego dnia. Taka książka jest również idealnym pomysłem na podziękowania dla rodziców. Pomyślmy z jakim wzruszeniem będą oglądać taką foto-książkę i z jaką dumą będą pokazywać ją rodzinie oraz przyjaciołom. Mam nadzieję, że podzielacie mój pomysł na prezent dla rodziców. Zachęcam do zapoznania się z cała ofertą Printu, ponieważ każdy znajdzie tam coś dla siebie i na każdą okazję.