Uroda

I edycja BeautyWRO we Wrocławiu

29 lipca 2018r. odbyła się we Wrocławiu I edycja BeautyWRO. W spotkaniu razem z moją skromną osobą wzięło udział 14 przemiłych i przesympatycznych dziewcząt. Na wstępie chciałabym bardzo podziękować Tinie z www.tinaha.pl za organizację całego przedsięwzięcia oraz zaproszenia na spotkanie. Wszystko było zorganizowane na tip-top! Mam nadzieję, że to pierwsza ale nie ostatnia edycja na której się widzimy.

Po przybyciu na miejsce, ku mojemu zaskoczeniu, okazało się, że w spotkaniu będą brały udział Blogerki, które miałam okazje poznać już wcześniej na innych spotkaniach i eventach. Koleżanki ze szklanego ekranu to ludzie z krwi i kości, podzielający moją pasję – nie ma nic lepszego jak pogawędka z osobą, która rozumie o co chodzi w tym co robisz. Dziewczęta chętnie wymieniały się poglądami i swoimi doświadczeniami na temat blogowania.

Nasze spotkanie swoją obecnością zaszczycił zespół marki BasicLab. Zaprezentowano nam kosmetyczne nowości oraz przekazano cenne wskazówki jak pielęgnować włosy – tak by im pomóc, a nie zaszkodzić. Małe szczegóły w codziennych rytuałach potrafią zdziałać cuda. Odwiedził nas również przedstawiciel marki Chillbox. Powiem szczerze, że pierwszy raz dowiedziałam się o ich pudełeczkach. Reprezentacja Instytutu Piękna Kamadari wykonała nam wszystkim bananie skóry, sprawdzając jej nawilżenie i elastyczność – udzielając przy tym cennych rad na temat pielęgnacji. Powiem szczerze, że jestem zaskoczona wynikiem badania swojej skóry – zero zmarszczek i perfekcyjna elastyczność! Ale żeby nie było tak słodko muszę zadbać o mocniejsze nawilżenie strefy U.

Dzień minął w zatrważająco szybkim tempie, a tego doświadczenia nie da opisać się żadnymi słowami. Miejscem spotkania była klimatyczna, amerykańska restauracja BLT & taps, która umilała nam czas chłodnymi napojami i pysznymi przekąskami. Żeby tego wszystkiego było mało, wszystkie uczestniczki BeautyWRO otrzymały całą masę upominków od firm, które chciały ze swojej strony wzbogacić nasze spotkanie. Poniżej sami możecie przekonać się co znaczy “cała masa” upominków 🙂 Do dzisiejszego dnia sama nie wiem jak zdołałam przewieźć to wszystko przez pół Polski hehe 🙂

.

DERMEDIC

.

AA WINGS

.

MARION

.

MADONIS

.

GREEN PHARMACY

.

ANNABELLE MINERALS

.

EVELINE

.

CUKRÓWKA

.

NACOMI

.

MAROKO SKLEP

.

BABO

.

BUNA

.

ANNA COSMETICS

.

puroBIO

.

KAMADARI

.

SHEFOOT

.

DIAGNOSIS

.

GREATSTORY

.

TEA CLUB

.

JANDA

.

BISPOL

.

NOBLE HEALTH

,

ALLBAG

.

HELFY

.

MEDIHEAL POLSKA

.

LAURA CONTI

.

BEAUTYFACE

.

BIELENDA

.

VASCO

.

PROMEES

.

MOJA BUTELKA

.

NENESS

.

MADAMA

.

LUBA GROUP

.

BASICLAB

.

PROUVE

.

MIHAS

.

BLANX

.

APN COSMETICS

.

TABLERONE

 

.

LISTA UCZESTNICZEK: 
1. http://tinaha.pl – organizatorka
2. http://fashionsmachines.blogspot.com/ – współorganizatorka
3. http://rinroe.com – współorganizatorka
4. http://www.mademoisellemagdalene.pl/
5. http://www.blankita.pl/
6. https://www.dyedblonde.pl/
7. http://www.blondeworld.pl/
8. https://www.subiektywnepiekno.pl/
9. http://zakochanawkolorkach.blogspot.com/
10. https://www.youtube.com/c/prawieidealna
11. www.notsomiserablelife.pl.
12. http://www.addictedtocosmetics.pl/
13. http://evelyns50shadesofred.blogspot.com/
14. http://www.trytosaveit.blogspot.com

 

POPRZEDNI POST: Koreańska pielęgnacja – maseczki w płachcie MEDIHEAL