Uroda

ADOS regenerator do paznokci odżywka po hybrydzie

W moje ręce wpadł ostatnio produkt, którego potrzebowałam jak niczego innego jeśli chodzi o pielęgnację paznokci. Od dłuższego czasu robię nieustannie hybrydę i niechlubne efekty widać na paznokciach. Powiem szczerze, że może nie wyglądałaby one aż tak źle, gdyby nie fakt jedne kluczowy fakt. W momencie kiedy do moich paznokci dorwała się kosmetyczka z frezarką przekonując mnie, że jest w tym perfekcyjna – wszystko się zmieniło. Wystarczył jeden raz, a regeneracja paznokci trwa i trwa, aż do momentu ich odrostu. Na szczęście przetestowałam odżywkę do paznokci marki ADOS. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

 

.

OD PRODUCENTA

ADOS NAIL REGENERATOR ODŻYWKA DO PAZNOKCI – odbudowa zniszczonego paznokcia. Przeznaczony do regeneracji paznokci w szczególności zniszczonych i osłabionych po manicure hybrydowym. Dzięki zawartości wapnia i witaminy E wzmacnia i utwardza zniszczoną płytkę paznokcia. Preparat scala wszystkie warstwy paznokcia tworząc powłokę ochronną i niwelując ich rozdwajanie. Ekspresowo poprawi kondycję Twoich paznokci! Zalecamy regularne stosowanie preparatu dla uzyskania jak najlepszych efektów.

.

MOJA OPINIA

Odżywka znajduje się w klasycznym, szklanym opakowaniu z pędzelkiem. Kolor lekko brzoskwiniowy, jednak po aplikacji na paznokciu pozostawia piękną, mleczną poświatę. Odżywka schnie w ekspresowym tempie. Płytka paznokcia po aplikacji jest utwardzona. Regeneruje się w szybszym tempie i już po tygodniu od pierwszej aplikacji widać pierwsze efekty odbudowy paznokci. Idealnie sprawdza się samodzielnie, jednak można stosować tę odżywkę jako bazę lakier.

 

POPRZEDNI POST: Prasowany Puder DEBBY