Moda

Tołpa mała wielka pielęgnacja!

Stosowałaś już kosmetyki marki Tołpa, a może jeszcze nie. Może wciąż się wahasz, a może są jeszcze kosmetyki, które chciałabyś wypróbować ale nie możesz się zdecydować. Trafiłaś idealnie! Poniżej przedstawię ci trzy produkty marki Tołpa – być może są to kosmetyki, których właśnie szukasz. Z bogatej oferty szerokiej gamy kosmetyków miałam przyjemność przetestować następujące produkty: z linii Dermo face, physio – żel do mycia twarzy i oczu, płyn micelarny w chusteczce do oczyszczania twarzy i oczu oraz z linii Dermo face, hydrativ – całonocna maska-odprężenie głęboko nawilżająca na twarz, szyję i pod oczy.

Kosmetyki mogłam przetestować dzięki uprzejmości organizatorów konferencji Meet Beauty i Przyjaciół – wśród których znalazła się oczywiście marka Tołpa mała wielka pielęgnacja – w związku z tym recenzji towarzyszy przygotowane przeze mnie poniższe logo.

 

Watercolor cosmetics set, beautiful wreath with flowers over white

 

1

.

dermo face, physio. żel do mycia twarzy i oczu. łagodzi podrażnienia, odświeża

2 3 4

.

MOJA OPINIA

Powiem szczerze, że to nie pierwszy żel do mycia twarzy. Mam ich na swoim kosmetycznym koncie kilkadziesiąt. Moja skóra reaguje na nie różnie. Jest bardzo wrażliwa na nowości – dlatego niektóre kosmetyki oddaję w inne ręce już po pierwszym użyciu, nie dając im nawet drugiej szansy. Na szczęście w tym przypadku uniknęłam pieczenia, zaczerwienienia i ściągniętej suchej skóry twarzy. Zacznijmy jednak od początku. Butelka z dozownikiem o pojemności 195 ml starczy nam naprawdę na bardzo długo. Żel ma przezroczystą, gęstą konsystencję – pieni się bardzo słabo, zapach delikatny, prawie niewyczuwalny. Z racji tego, że to dermokosmetyk oczekujemy od niego nie tylko pielęgnacji ale i leczenia. Jakie uzyskałam efekty? Skóra jest doskonale oczyszczona, nawilżona, pory są odblokowane, skóra się nie świeci i nie ma wspomnianego wcześniej uczucia ściągnięcia, ani podrażnienia.

5 6

.

dermo face, physio. płyn micelarny w chusteczce do oczyszczania twarzy i oczu. łagodzi podrażnienia, przywraca komfort

7 8

.

MOJA OPINIA

Mała rzecz, a cieszy! To mój ulubiony “kosmetyczny gadżet” – mowa oczywiście o chusteczce nasączonej płynem micelarnym. Komfort i praktyczne zastosowanie w jednym. Płyn miceralny w chusteczce to przyjaciel każdej kobiety, nie tylko w podróży ale oczywiście w ciągu dnia. Np. jeśli któraś z was nie maluje się na co dzień, ale w ciągu dnia szuka odświeżenia i oczyszczenia twarzy to właśnie coś dla niej. Wystarczy wyjąć saszetkę, rozciąć, przetrzeć twarz i gotowe. Nic dodać, nic ująć – nie możemy podważać doskonałości tego produktu! 🙂

9 10

.

dermo face, hydrativ. całonocna maska-odprężenie głęboko nawilżająca na twarz, szyję i pod oczy. intensywnie nawilża przez 24h i ogranicza ucieczkę wody o 22%, zwiększa elastyczność o 11% i usuwa oznaki zmęczenia

11 12

.

MOJA OPINIA

Maseczka na noc to niestety kosmetyk, który nie zaskarbił sobie mojej aprobaty. Bardzo długo przygotowałam się na jej przetestowanie, ponieważ przeczuwałam się z czym może się to wiązać. Stosowanie tego typu kosmetyków wymaga od nas pewnej porcji dyscypliny. Grubą warstwę maseczki nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy i tak pozostawiamy na całą noc. Rano pozostałości maseczki zmywamy. Musimy liczyć się z tym, że maseczka może być “wszędzie” i nie chodzi mi tutaj tylko o pościel 🙂 Tutaj kończy się moje niezadowolenie… Pora na superlatywy tej maseczki, których nie można jej odebrać. Skóra twarzy jest delikatna, odprężona, bez podrażnień. Widać i czuć znaczne nawilżenie. Zatem za efekty piątka z plusem, za sam sposób stosowania oceny brak.

13 14