MISZ-MASZ

PRINTUpl – Prezent dla chłopaka!

Witajcie Kochani…
Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką fotoksiążki, która zawiera w sobie… Miłość! Printu to nie tylko przeniesione na papier emocje ale i uczucia! Nie ma nic wspanialszego od możliwości nieustannego wracania do chwil tak dla nas ważnych i przyjemnych. Za nami wakacje i warto uwiecznić ten czas na długo, długo, dłużej… Zimowe wieczory napewno będą cieplejsze – przynajmniej na sercu – gdy będę sięgać po moją fotoksiążkę. 

13221699_1030179597074338_736518124747286119_n

3

5

.

Wybrałam szablon specjalnie dedykowany jako Prezent dla Chłopaka, dostępny tutaj. Nie jest to kwestia przypadku, chciałam uszczęśliwić nie tylko swoją osobę ale i również miłość mojego życia. W książce znalazły się oczywiście nasze wspólne zdjęcia. Wybrałam format 30×30 w macie i twardej oprawie. Pomocny w projektowaniu jest gotowy szablon. Ci którzy jednak chcą wykazać się pomysłowością mogą go dowolnie edytować lub stworzyć książkę od początku według własnego projektu. Bogaty edytor pomoże wam nawet w najmniejszym detalu dopracować całość do perfekcji.

.

6 7 8

.

Mam również z tej okazji przygotowaną dla was 44% zniżkę – by każdy z nas mógł wydrukować swoje emocje na długo, długo, dłużej! Promocja dotyczy wyłącznie fotoksiążek Printu. Obejmuje wszystkie formaty, w dowolnej oprawie, bez limitu stron. Kod jest jednorazowy i można z niego skorzystać wpisując przy zamówieniu: worldfashionstyleeve. Kod ważny jest do końca listopada.

.

9 10

4

.

.

Zapaleni Instagramowicze znajdą również coś dla siebie. Minibook, czyli zdjęcia w miniwydaniu! To coś czego szukacie. Uniwersalna książeczka którą możecie dzielić się z bliskimi nie tylko online. Instagramowe kwadraciki przeniesione na papier to nietuzinkowy pomysł na oryginalny album lub prezent. Obecnie to już moja druga mini książeczka, pierwszą możecie zobaczyć tutaj.

.

11 12 13 14 15