MISZ-MASZ, Uroda

III edycji Meet Beauty – Relacja dzień I

Witajcie Kochani,
20-21 maja 2017 r. miałam niezmierną przyjemność brać udział w III edycji Meet Beauty – to największa w Polsce konferencja skupiająca w jednym miejscu blogerów i vlogerów urodowych. To dla mnie duże wyróżnienie i zaszczyt, że stałam się jedną z 300 osób zaproszonych na to wydarzenie.  Zważając na fakt, że mimo iż to już III edycja, ja uczestniczyłam w niej po raz pierwszy, a mój blog nie jest w 100% kosmetyczny. Pełna wrażeń przygoda, która trwała zaledwie tylko dwa dni – trwa aż do dnia dzisiejszego i będzie trwała jeszcze dłużej. Dlaczego? Ponieważ nabyte doświadczenie, chęć doskonalenia samej siebie, napędzanie do działania, dążenie do doskonałości będzie przynosiło efekty w przyszłości.

Tak jak już wspomniałam konferencja trwała dla mnie 2 dni/sobota-niedziela (choć dla niektórych zaczęła się już w piątek 🙂 ). Powiem szczerze, że mimo tego iż znałam harmonogram całego wydarzenia towarzyszyły mi ogromne emocje, niepewność, a zarazem ciekawość jak to wszystko będzie wyglądało w rzeczywistości. Mimo tego, że na konferencję przybyłam w samotności, kończąc ją zdobyłam nowe znajomości. Z tego miejsca chciałabym serdecznie pozdrawiam Joasię z Magnetic Lips oraz OlęOlusky. Jedyne czego żałuję to to, że nie przygotowałam się należycie i nie zamówiłam swoich wizytówek :/ Nie wiem jak mógł umknąć mi tak duży szczegół! Jednak nie pora na zamartwianie się tym faktem, wizytówki są już w zamówieniu i przydadzą się w przyszłości 🙂

Będąc uczestnikiem konferencji chciałam wyciągnąć z niej 100%, a nawet 200%. Sumiennie uczestniczyłam w wykładach oraz w wybranych warsztatach. Były to dwa dość intensywne dni, do domu wracałam zmęczona ale zarazem bardzo szczęśliwa. Poniżej chciałabym podzielić się z wami relacją z I dnia konferencji (II dzień przedstawię wam w niedalekiej przyszłości). Całość mogę podzielić na dwa panele: główny-wiedza (wykłady) i makijażowy (warsztaty). Wykłady były ogólnodostępne, na warsztaty obowiązywały zapisy, ponieważ ilość miejsc była ograniczona. Wykłady prowadzone były przez znanych wszystkim prelegentów – ich treść skupiała się na dzieleniu się doświadczeniami, wiedzą, wskazówkami. Warsztaty skupiały się na doskonaleniu naszych umiejętności. Zapraszam do przeżycia ze mną jeszcze raz I dnia konferencji III edycji Meet Beauty!

 

10:00 – 10:30

ROZPOCZĘCIE KONFERENCJI
(przywitanie uczestników, zapowiedź wydarzeń i konkursów)

.

10:30 – 11:15 

WYKŁAD – JAK PRZEKSZTAŁCIĆ DZIAŁALNOŚĆ W INTERNECIE W SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ

Ewa Grzelakowska-Kostoglu    Red Lipstick Monster

1

.

11:15 – 12:00

STROBING & CONTOURING W PIGUŁCE – WSZYSTKO, CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ, BY PODKREŚLIĆ SWOJE PIĘKNO

Agnieszka Bil-Jabłońska   Cashmere   Dax Cosmetics

2

.

12:30 – 14:00

WARSZTATY –  GOLDEN ROSE MODELOWANIE TWARZY
(z uwzględnieniem: właściwego konturowania twarzy, aplikacji różu i rozświetlacza, aplikacji produktów mokrych i suchych – różnice w produktach i w technice)

Karolina Zientek

3

.

15:45 – 16:30

WYKŁADY – FOTOGRAFOWANIE KOSMETYKÓW W PIGUŁCE

Natalia Sławek    www.JestRudo.pl

6 4