Uroda

MASKI MANI-PEDI SPA EFEKTIMA

Witajcie Kochani…
Dziś przyszła pora na odrobinę luksusu, odpoczynku i szczypty domowego spa. Za oknem deszczowa, mroźna pogoda, suche powietrze – które działa niekorzystnie na skórę naszych dłoni. Pogoda nas nie rozpieszcza, a ciężkie, zimowe buty nie dają ukojenia naszym stopom. Warto zadbać o dłonie jak i o stopy nie tylko latem ale i zimą. Chciałabym zaprezentować wam maski marki Efektima o właściwościach nawilżających i nie tylko, dających ukojenie, komfort i pielęgnację.

PEDI-SPA Maska do stóp


1a

OD PRODUCENTA

Profesjonalna, komfortowa i wygodna w użyciu maska do stóp, która pozwala na wyjątkową pielęgnację oraz relaks stóp bez konieczności wychodzenia z domu. Zdecydowanie pomaga w zmiękczeniu naskórka i zrogowaceń. Doskonale nawilża i pielęgnuje przesuszoną skórę stóp. Spodziewanym rezultatem zabiegu jest widocznie nawilżona, wypielęgnowana, wygładzona i zrelaksowana skóra stóp.

….

3

SKŁAD

Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Isooctyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Betaine, 1,2-Butanediol, Pentylene Glycol, Panthenol, Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Allantoin, Curcumin, Rose Flower Oil.

2

STOSOWANIE

1. Wyjąć maskę z opakowania i usunąć paski uszczelniające.
2. Wsunąć stopy do środka maski – skarpety i pozostawić na ok. 20-30 minut.
3. Na zakończenie umyć stopy ciepłą wodą.

4

MOJA OPINIA

Maska PEDI-SPA jest komfortowa w użyciu. Wystarczy odciąć górną część skarpetki, wsunąć stopę i zakleić plastrem zabezpieczającym. Dla wzmocnienia efektów maski, można nałożyć bawełniane skarpetki. Pierwsze skojarzenie jeśli chodzi o tego typu maski to złuszczające skarpetki do stóp. Jednak tam na efekty trzeba było poczekać, nie wspominając o złuszczającym się naskórku, który w szczytowej fazie nie wyglądał efektownie. Wiadomo jednak, że każda z masek ma swoje konkretne przeznaczenie i od każdej z nich oczekujemy konkretnych rezultatów. Dlatego właśnie od tych skarpetek oczekiwałam przede wszystkim ekstremalnego nawilżenia. Czy efekty były satysfakcjonujące? Zacznijmy od początku. Komfortowy i wygodny sposób użycia, ładny, delikatny zapach. Moje sfatygowane stopy, pojawiające się zrogowacenia, przesuszone skórki przy paznokciach i stwardniała skóra pięt to coś co potrzebowało ekstremalnego nawilżenia. Ku mojemu zaskoczeniu maska poradziła sobie z tą całą masą niedoskonałości. Skóra stóp była widocznie wygładzona, mięciutka i delikatna w dotyku. Zniknęły zrogowacenia i twarde pięty. Regeneracja i ukojenie dla zmęczonych i obolałych stóp to idealne podsumowanie tych skarpetek.

Cena: ok. 14,76 zł
Zakup: prosto od producenta – TUTAJ oraz drogerie kosmetyczne.

5


MANI-SPA Maska do rąk

 

6

OD PRODUCENTA

Profesjonalna, komfortowa i wygodna w użyciu maska do dłoni, która pozwala na wyjątkową pielęgnację oraz relaks dłoni bez konieczności wychodzenia z domu. Zdecydowanie pomaga w zmiękczeniu naskórka i wygładzeniu powierzchni skóry. Doskonale nawilża, pielęgnuje i poprawia wygląd dłoni. Spodziewanym rezultatem zabiegu jest widocznie nawilżona, wypielęgnowana, wygładzona i zrelaksowana skóra dłoni.

7

SKŁAD

Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Isooctyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Betaine, 1,2-Butanediol, Pentylene Glycol, Panthenol, Hyaluronic Acid, Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Allantoin, Curcumin, Rose Flower Oil.

8

STOSOWANIE

1. Wyjąć maskę z opakowania, przeciąć wzdłuż przerywanej linii.
2. Nałożyć rękawice na dłonie i delikatnie docisnąć do skóry rąk, aby preparat lepiej przylegał do skóry.
3. Po upływie ok. 15 minut, zdjąć rękawice i wmasować pozostały na dłoniach preparat. Na koniec delikatnie spłukać letnią wodą.

9

MOJA OPINIA

Jeśli miałabym wybierać między maską PEDI, a MANI zdecydowanie ta pierwsz skradła moje kosmetyczne serce. A zadecydował o tym jeden banalny szczegół. Brak plastrów zabezpieczających przed przemieszczaniem się masek. W rękawicach odczuwa się jego brak. Co nie zmienia faktu, że producent może owe plasterki dołożyć lub możemy sami wspomóc się np. taśmą klejącą. Zastosowanie jest identyczne jak w maskach powyżej – odcinamy, wsuwamy dłonie, a po wszystkim wmasowujemy nadmiar maski i zmywamy ciepłą wodą. Skóra dłoni jest nawilżona, delikatna w dotyku, odprężona i zmiękczona. Szorstkie i przesuszone dłonie to już przeszłość. Rękawice idealne są dla osób które chciałyby uzyskać szybki efekt w dość krótkim czasie. Widoczna poprawa wyglądu skóry dłoni.

Cena: ok. 14,76 zł
Zakup: prosto od producenta – TUTAJ oraz drogerie kosmetyczne.

10