Moda

PŁASZCZYK Z NASZYWKAMI + KONKURS ZAFUL

Witajcie Kochani…
W Polsce zima zaczyna rozkręcać się na dobre, a ja właśnie wróciłam z wakacji. Powiem szczerze, że kawałek raju na ziemi, spokój, cisza, słońce, drinki z palemką – to coś, czego trzeba mi było. Wypoczęta i z nową energią wracam po raz kolejny do prowadzenia bloga. Ostatnio było z tym krucho. Posty pojawiały się dość wybiórczo. Wystarczyło trochę utraty na zdrowiu i wszystko inne traci sens, zchodzi na dalszy plan. Dosyć jednak z tymi smutkami. Jeśli mi się uda podzielę się z wami kilkoma zdjęciami z wakacji. Nie jest ich wiele, ponieważ bardziej skupiłam się na podziwianiu niż na fotografowaniu ale podróże kształcą i chciałabym uszczknąć wam choć odrobinę tego co sama doświadczyłam. Warto również po takich podróżach wywoływać owe zdjęcia. Niesamowita i niepowtarzalna pamiatka, kruche wspomnienia na długie lata przechowywane w magicznym pudełku to automatycznie spadek dla potomnych. W życiu bywa różnie, a koleje losu są tak nieprzewidywalne, że warto zatroszczyć się o to co po nas zostanie. Nie tylko w kwestii wspomnień ale również w kwestiach materialnych – tak by naszym najbliższym żyło się dzięki nam lepiej. Tak żartobliwie mogę powiedzieć, że po mnie to zostałaby chyba cała góra ubrań – więc przekazany przeze mnie spadek ucieszyłby nie jedną kobitkę 🙂 A jeśli już mowa o ciuszkach to prezentuję w poniższej stylizacji moje modowe nowości…

 

STYLIZACJA: PŁASZCZYK – TUTAJ  /  BLUZKA – CROPP  /  SPODNIE – BERSHKA  /  TOREBKA – TUTAJ  /  BUTY – TUTAJ

1 1a 42

4a 5 6 6a 7 8 8a 9 9a 9b 9c 9d 9e 9f 10et

 

Kochani, chciałabym zaprosić Was do wzięcia udziału  w konkursie,  w którym do wygrania jest karta upominkowa o wartości 100$ na zakupy w sklepie internetowym ZAFUL. Wygrywa aż 10 osób z pośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń (ze wszystkich blogów, na których ten konkurs się pojawił). Warto jednak spróbować ponieważ zasady są bardzo proste i nic Was to nie kosztuje, a nagroda warta jest poświęcenia chwili na zgłoszenie. Czasu pozostało już niewiele!
…..
500-500
ZASADY:
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w komentarzu, pod tym postem podać swój adres e-mail wraz z linkiem do wybranego produktu ze strony ZAFUL TUTAJ oraz polubić mój fan page na Facebooku (TUTAJ).
Konkurs trwa do 03.12.2016. Po tym czasie, ZAFUL wylosuje zwycięzców, których listę opublikuję w tym poście. Powodzenia!