MISZ-MASZ, Moda

wCzym.pl i modowe szaleństwo staje się łatwiejsze!

Witajcie Kochani…
Czy miałyście już okazję zauważyć pojawienie się nowego portalu. Jeśli tak to rewelacyjnie, jeśli nie to koniecznie na niego zajrzyjcie. Mowa oczywiście o wCzym.pl. W przypadku kobiet bardzo przydatny portal, szczególnie na zakupach, czy przed wielkim wyjściem. Masz uroczystość i stylizację na którą nie możesz się zdecydować lub buty, torebkę, spodnie, które chcesz kupić ale nie jestes przekonana do zakupu na 100%. Wystarczy, że zapytasz o zdanie swoje “wirtualne koleżanki”. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak banalnie proste, a towarzyszące im rozterki nie będą już wam towarzyszyć. Randka, wesele, czy urodziny – najlepsza stylizacja zostanie wybrana w kilka chwil. Moim zdaniem idea portalu jest bardzo pozytywna i wiele z nas z niej skorzysta. Nie zawsze mamy przy sobie przyjaciółkę, czy mamę – które mogłyby podpowiedzieć i doradzić w modowych rozterkach.

Poruszanie się po portalu wCzym.pl jest banalnie proste i wystarczy tylko kilka szybkich ruchów by móc na nim działać. Moja przygoda rozpoczęła się od założenia konta i zarejestrowania się. Można dokonac tego na dwa sposoby: tradycyjnie wpisując Nick, Adres email, Hasło lub poprzez Facebooka. Ja wybrałam pierwszą opcję.

wczym1

Po chwili od rejestracji otrzymałam wiadomość z linkiem aktywującym konto i nie pozostało nic innego jak tylko zalogować się.

wczym4

Konto jest jasne i przejrzyste, bez zbędnych opcji, czytelne. Na lewym pasku bocznym widzimy statystyki naszego konta oraz przydatne linki. Jednym z nich jest galeria – można dodać tutaj zdjęcia, a następnie użyć je podczas dodawania głosowania. Nie pozostało nic innego jak właśnie dodać pierwsze głosowanie. Mamy dwa typy głosowania: “Co lepsze?” lub “Hot or not?”.

wczym5

Ja wybrałam Typ: Co lepsze? i dodałam zdjęcia trzech stylizacji. Nazwa: W czym na randkę? Dodatkową opcją jest możliwość wybrania określonego czasu wyświetlania głosowania oraz oznaczenie Tag-u, którego dotyczy.

wczym8a
Gotowe! Teraz czekamy na zatwierdzenie naszego głosowania. Gdy kółko z żółtego zmieni się na zielone głosowanie widoczne jest na głónej stronie serwisu, gotowe na głosy “wirtualnych koleżanek”. Dodatkowo przy każdym ze zdjęć po oddaniu głosu widzimy jak kształtuje się całe głosowanie. Czy dana rzecz, stylizacja jest “Hot or not?”, czy też która z podanych jest lepsza. Portal do zabawy modą i trochę na serio w krytycznych sytuacjach – wiadomo nasze kobiece rozterki… 🙂

wczym9

wczym10 wczym11