Moda

RAJSTOPY FANTAZYJNE SARA

Witajcie Kochani…
Kto by pomyślał, że rajstopy są już znaną częścią garderoby od XI wieku. Ale o dziwo to nie kobiety, a mężczyźni zakładali je właśnie w tamtych czasach. Ich funkcją było utrzymanie prawidłowego krążenia oraz zapewnienie ciepła. Do dziś… można powiedzieć zmieniło się wiele w tej kwestii. Mężczyźni nie noszą rajstop (przynajmniej nie zamiast spodni, jak to było przed wiekami 🙂 ), natomiast kobiety nie mogą się bez nich obejść. Trudno sobie wyobrazić garderobę bez przynajmniej jednej pary rajstop. Kwestie zdrowotne współgrają z względami estetycznymi, podkreślając kobiece wdzięki. Gładkie, ze zdobieniami, jednolite, kolorowe, grubsze, czy cieńsze kochają je wszystkie kobiety. Ja osobiście zakochałam się ostatnio w 3 modelach marki SARA. Piękne, kobiece, eleganckie i stylowe w różnych wzorach i modelach, zalotnie podkreślają kobiece kształty. Nawet skromna stylizacja nabiera przy nich wdzięku i nietuzinkowego wyrazu. Jesteście ciekawe mojego wyboru? Zapraszam do zapoznania się z modelami które mi osobiście skradły modowe serce   i nie mogło ich zabraknąć w mojej szafie 🙂

 

MODEL NR 1. RAJSTOPY FANTAZYJNE ELIS

To rajstopy z pięknym wzorem w kropeczki od stopy aż za kolano z dodatkowym szwem z boku i ozdobną kokardką. Rajstopy Elis nie mają zaznaczonej części palcowej i są z małym bawełnianym klinem. Dostępne w kolorze czarnym.

Skład surowca:
89% poliamid, 2% bawełna, 9% elastan

 

1 2 3 4

MODEL NR 2. RAJSTOPY FANTAZYJNE ETNA

To rajstopy z pięknym wzorem w kropeczki od stopy aż za kolano z dodatkowym szewkiem z boku. Rajstopy Etna nie mają zaznaczonej części palcowej i są z małym bawełnianym klinem. Dostępne w kolorze czarnym.

Skład surowca:
89% poliamid, 2% bawełna, 9% elastan

 

5 6 7 8

 

MODEL NR 2. RAJSTOPY FANTAZYJNE ERIS

Rajstopy fantazyjne Eris to rajstopy z ozdobnym szwem z tyłu w kształcie sznurowania zakończonego kokardką. Rajstopy są bez zaznaczonej części palcowej z małym bawełnianym klinem. Dostępne w kolorze czarnym.

Skład surowca:
89% poliamid, 2% bawełna, 9% elastan

 

9 10 11 12

A WY MACIE SWOJE ULUBIONE MODELE RAJSTOP?

 

13