Moda

NEON and BLACK

Witajcie Kochani…
Jak minęła wam majówka? Pod koniec miesiąca znów sobie odpoczniemy. Teraz natomiast życzę wam pracowitych dni. Kochani mam nadzieję, że wasza praca przynosi wam satysfakcję i oczekiwane fekty. Stagnacja to stan którego powiem szczerze nienawidzę – tak ostre słowo, ale najlepiej oddaje to co czuje w tym okresie. Ciesze się, że ten czas mam już za sobą i głównie chodzi mi o prowadzenie bloga. Mam nadzieję, że w końcu ruszę z miejsca i może postów nie będzie dużo ale będą. Powiem szczerze, że zapomniałam już o czasach gdy posty pojawiały się co drugi dzień. Jednak nie ilość a jakość gra tu znaczącą rolę. Jednego co mi obecnie brakuje to wolnego czasu na odwiedzanie waszych blogów ale za każdym razem jak wspominam o tym czas znajduje się sam. Więc i tym razem kuszę los i czekam na odrobinę wolnego czasu.

Wspomnę jeszcze tylko, że poniższa spódnica została uszyta moimi łapkami. Mam nadzieję, że już niedługo wyczaruję wam post z małą dawką inspiracji. Oczywiście pomysł wcielam od wczoraj w życie. Czekam na przesyłki i działamy 🙂 Jeśli wypali może być ciekawie!

STYLIZACJA: KOSZULKA – HAUSE  /  PRZYPINKI – SINSAY  /  KURTKA – TUTAJ  /  TOREBKA – NN  /  BUTY – NN  /  SPÓDNICA – USZYŁAM SOBIE SAMAM  /  KAPELUSZ – TUTAJ

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15