Moda

WIOSNA W PASKI

Witajcie Kochani…
Robi się cieplej, coraz cieplej. Grube, ciężkie kurtki zostają schowane głęboko w szafie. Nareszcie! Letnie stylizacje ogarniają wszem i wobec wszystkie blogi. Można powiedzieć, że wiosna zawitała do nas na dobre. Oczywiście szykują się załamania pogody ale wiadomo: “Kwiecień plecień bo przeplata – trochę zimy, trochę lata”. 
Powiem wam szczerze, że paradoksalnie prowadząc bloga o takiej a nie innej tematyce unikam zakupów w sieciówkach. Nic mi się tam nie podoba, tłumy ludzi, rozrzucone ubrania, a jak już coś mi się podoba to nie ma mojego rozmiaru. Jednak ostatnio będąc w Sinsay-u zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nietuzinkowe koszulki, neonowe bluzy, piękne sukienki oraz akcesoria zawróciły mi w głowie. Nabyłam dwie bluzki jedną macie okazję zobaczyć dziś, drugą zobaczycie później. Koszulka jest świetna i do tego usta to nie tylko nadruk ale i warstwa czarnego ale nie tandetnie błyszczącego brokatu. Uwielbiam takie koszulki, a Wy?

STYLIZACJA:  KOSZULKA – SINSAY  /  SPÓDNICA – ROMWE  /  KURTKA – TUTAJ  /  BUTY – ADIDAS

 

 

Oto i wiosna! Wszystko wzrasta. Trawa, liście…Ale wiosna to pragnienie, czyste pragnienie! (…)I w nas wiele rzeczy przypomina wiosnę. Lepiej ich doświadczyć, niż interpretować. Wiecie, pragnienie to coś bardzo prostego, jak pójście spać, chodzenie po ulicach, może i zakochanie… – Pierre Péju

1 2 3 4 5 6 7