Moda

COSMOSMODA

Witajcie Kochani…
Leniwa niedziela już za mną… Wyciągnęłam kolorowe pudełka po JOY BOXach w których trzymam kosmetyki do pielęgnacji i  maseczki, kremy poszły w ruch, skóra aż odżyła i rozpromieniała. Resztę dnia przespałam, przyczyna była bardzo prosta – nie czułam się za dobrze i mimo słońca wolałabym żeby lał deszcz. Uwielbiam dni kiedy siedzę w domu a za oknem leje. Jakoś tak się wyciszam i odpoczywam w taką pogodę. Jednak nie można zmienić sobie natury na zawołanie, a napewno większość z was cieszyła się na promienie słoneczne. Mnie osobiście słońce motywuje do działania i do pracy ale dziś nie był to mój najlepszy dzień. Jednak zmobilizowałam się i w końcu powiedziałam sobie, że nie mogę stracić resztki dnia. Oczywiście najlepszym motywatorem jest przygotowanie postu na bloga.
W zanadrzu miałam dwie stylizacje jednak jedna jedna pójdzie do kosza. Ta z którą chciałabym się z wami podzielić znajduje się poniżej. Główną role gra (i tak właśnie chciałam ją Wam zaprezentować, bez zbędnych dodatków) – rozkloszowana sukienka w kolorze czarnym z pięknymi, spersonalizowanymi naszywkami z inicjałami sklepu z którego pochodzi. Mowa oczywiście o sklepie COSMOSMODA. Uwielbiam takie sukienki. Idealne na co dzień i od święta. Ważnym faktem jest tutaj to, że rozpowiadam się o tej sukience ponieważ firma “COSMOS” to producent polskiej odzieży!
Smarując poniższego posta trwa MasterChef Junior, komu kibicujecie? Moja faworytka Luiza odpadła ale trzymam kciuki za Natalię.

 

1 2a 3 4 5 6 8 9 10