MISZ-MASZ

YOUPIBAG

Witajcie Kochani…
W ostatnim poście prezentowałam wam “ubranka” na telefon, dziś przyszła pora na ubranie dla większego gadżetu jakim jest laptop. Nudne, klasyczne torby na laptopa to już przeżytek. Przyszedł czas na modne, kolorowe, nietuzinkowe pokrowce, które mogą idealnie współgrać nie tylko z waszym stylem, ubiorem ale i osobowością.

Moim ulubionym i jak dotąd jedynym znanym producentem pokrowców na laptopy ale i zarazem na tablety i telefony jest marka YOUPIBAG. Najbardziej podoba mi się to, że mogę sama zaprojektować daną rzecz lub po prostu wybrać z gotowego szablonu. Dopracować każdy szczegół jak chociażby kolor wewnętrznej wyściółki, czy zamka. Perfekcyjnie doszlifowany każdy szczegół pozwoli cieszyć oko przez cały czas. Inspiracją do stworzenia pokrowca na laptopa był materiał w chmurki z którego jakiś czas temu uszyłam sobie koszulkę. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych. Zaprojektowałam wzór, a producenci wcielili go w życie. Mi do szczęścia nie potrzeba nic więcej. Jeśli komuś z was właśnie do szczęścia brakuje jeszcze pokrowca na laptop, tablet lub telefon, a może spersonalizowana torebka? – to zapraszam na konkurs który obecnie trwa na fanpage bloga – TUTAJ – możecie wygrać w nim dowolną rzecz która jest w sklepie lub samemu ją spersonalizować. Powiem wam, że naprawdę warto bo rzeczy wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz z wielką starannością.

 

Kiedy zaczy­nasz roz­wiązy­wać ja­kiś prob­lem, pier­wsze roz­wiąza­nia, na które wpa­dasz, są zwyk­le skom­pli­kowa­ne i większość ludzi na tym pop­rzes­ta­je. Jeśli pójdziesz da­lej, zżyjesz się z prob­le­mem i obie­rzesz ce­bulkę z ko­lej­nych war­stw, to często doj­dziesz do wyt­wornych i pros­tych roz­wiązań. Wielu ludzi nie poświęca cza­su i ener­gii na to, aby dot­rzeć do te­go miejsca – Steve Jobs

1

OD PRODUCENTA

W dzisiejszy czasach gdzie dominuje „masowa oryginalność” my dajemy szanse na stworzenie czegoś niezwykłego. Wejdź do naszego świata i bądź designerem, twórz swoje torby i pokrowce i ciesz się faktem, że nikt inny nie będzie miał tego co ty.
Firma Youpibag to inicjatywa związana z niechęcią do szablonowego postrzegania świata. Nie bawi nas to co powtarzalne, ciągle tworzymy na nowo.
Pamiętaj, że wybierając nasze produkty, wspierasz polski design i polski biznes. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty powstają w całości w Polsce, głównie z polskich materiałów. Codziennie przykładamy ogromną wagę do jakości i chcemy żebyście byli zadowoleni z naszych towarów pod każdym względem.

I ty możesz być ‘youpi’ z nami.
Michał Asman

2 3 4 6 7 8