Moda

Sequins by Shein

Witajcie Kochani…
Jeszcze parę lat temu kojarzone były z tandetą i bezguściem,  nikt nie myślał nawet o ich założeniu. Dziś królują nie tylko na wybiegach ale i również w sklepowych witrynach i naszych szafach. Mowa oczywiście o cekinach. Od kilku sezonów nieustannie modne. Idealnie nie tylko wieczorową porą ale i za dnia.
Bluzki, bluzy, spódnice, sukienki, czy nawet spodnie – jest w czym wybierać. Olśniewają, przyciągają wzrok i oczywiście w tym sezonie powracają niezmiennie do naszych łask. Moje serce skradły już dawno w szafie lśni już jedna sukienka z czarnym połyskiem cekinów. Jednak od zeszłego roku chodziła za mną sukienka (TUTAJ) w piękne, bijące głęboką zielenią odcienie cekiny. Nie mogłam się powstrzymać by jej nie zamówić. Pełna blasku ale zarazem stonowana i wyważona, idealnie komponuje się z czarnymi dodatkami. Jeśli któraś z was waha się jeszcze nad jej zakupem to polecam w 100%.

Wasza pra­ca wy­pełni dużą część wasze­go życia i je­dynym spo­sobem, aby być nap­rawdę usa­tys­fak­cjo­nowa­nym, jest ro­bienie cze­goś, w co wie­rzy­cie, że jest czymś wiel­kim. Je­dynym spo­sobem na ro­bienie wiel­kich rzeczy jest ro­bienie cze­goś, co się kocha. Jeśli jeszcze te­go nie zna­leźliście – szu­kaj­cie da­lej. Nie idźcie na kom­pro­misy. Jak w wielu przy­pad­kach, ser­ce po­wie wam, kiedy to znaj­dziecie. Jak w każdym dob­rym związku, będzie co­raz le­piej wraz z mi­jający­mi la­tami. Więc szu­kaj­cie, aż znaj­dziecie. Nie idźcie na kompromisy – Steve Jobs

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14fot. by Ewa

Sukienka – TUTAJ