MISZ-MASZ

ETUO – ubrania na telefon

Witajcie Kochani…
Przyszedł czas na zmiany. Mówi się, że zmiany zawsze są na lepsze – w przypadku mojego bloga napewno. Los postawił na mojej drodze cudowną i bezinteresowną osobę jaką jest Sandra z Sandicious.pl, która jak magnes przyciągnęła za sobą następnych cudownych ludzi i tak oto dziś mam własną domenę. 

Moja radość nie zna granic, blog będę dopracowywała systematycznie, muszę pobawić się jeszcze z czcionką i innymi szczegółami ale najważniejsze jest to, że w końcu mogę publikować. Słowom zachwytu nie byłoby końca więc na tak krótkim, ale wylewnym wstępie zakończę na dzień dzisiejszy mój monolog.
Nieustanie słyszymy o nowych i nowszych technologiach. Jedno cudo nauki goni drugie i tak nieustanie i bez końca. Jednym z wynalazków bez którego w dzisiejszym świecie trudno byłoby nam się porozumieć jest oczywiście telefon. Tutaj duże podziękowania należą się Panu Aleksandrowi Bell-owi, który jako pierwszy opatentował ten wynalazek i właśnie w taki sposób wzięła swój początek historia telefonów, która nieustanie rozwija się aż do dnia dzisiejszego. Jednak czym jest telefon bez futerału. Moim zdaniem to tak jak żołnierz bez karabinu. Każdy szanujący i dbający o swoje gadżety człowiek zaraz po zakupie telefony inwestuje w dobry pokrowiec. Ja osobiście przywiązuję do tego faktu bardzo dużą wagę. Uważam, że lepiej zapobiegać niż później płacić za naprawę. Futerał, pokrowiec, czy etui na pewno ochroni wasz telefon przed niefortunnym upadkiem z wysokości. Moja kolekcja powiększyła się ostatnio o dwa dość nietuzinkowe etui. Gdy tylko zobaczyłam je w ofercie etuo.pl wiedziałam, że muszę je mieć. Jeśli ktoś śledzi mojego bloga wie, że w ostatnim czasie stałam się szczęśliwą posiadaczką mopsa oraz, że motyw komiksu zawrócił mi w głowie. Takie więc motywy widnieją na moich nowych etui. Polecam zakupy na tej stronie. Ja osobiście jestem w 100% usatysfakcjonowana, ponieważ pokrowce są idealnie dopracowana i wymierzone do modelu telefonu, wykonane z wysokiej jakości materiału i oczywiście grafika jest nietuzinkowa i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

 

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją – Steve Jobs


2
7

5

8

3

1

4

6