Moda

MORO

Witajcie Kochani…

Jak dobrze rozpocząć dzień? Poranną sesją na bloga. Dawno nic nie wstawiałam więc bardzo się ucieszyłam, gdy w końcu mogłam zrobić dzisiejszą sesję. Jestem od tego uzależniona hehe ale w pozytywny sposób, daje mi to radość i satysfakcję więc niby czemu miałabym sobie tego odmawiać. Wydaje mi się, że wiele osób ma tak samo jak ja.
Dodatkowo chciałabym was bardzo serdecznie zaprosić na rozdanie, które obecnie trwa na moim fanpage na FB – TUTAJ – do wygrania jest świetna koszulka? Jak wygląda? Zajrzyj i przekonaj się sama 🙂
Dzisiejsza stylizacja w dwóch odsłonach na sportowo i na elegancko. Za pomocą dobranego obuwia w prosty sposób możemy zmienić wygląd i charakter całej stylizacji. Sami wybierzcie wariant, który wam bardziej odpowiada, z moim tempem życia ja stawiam zdecydowanie na wersję na sportowo 🙂  Pamiętajcie jednak o tym, że moda w życiu to nie wszystko – to coś co daje szczęście, ale nie popadajmy w modową próżność i kierujmy się cytatem przedstawionym poniżej. Moja dzisiejsza stylizacja składa się z koszulki moro (TUTAJ) która jest bardzo wygodna i miła w dotyku, ponieważ wykonana jest w 100% z bawełny. Do bluzeczki dobrałam torebeczkę z motywem moro (TUTAJ), na pasku z możliwością regulowania jego długości oraz z bezpiecznym zamknięciem na zip. Na ramionach mam narzutkę/płaszczyk (TUTAJ) w kolorze oliwkowej zieleni. Prezentowałam wam ją już TUTAJ w poście w bardziej eleganckiej odsłonie. Spodnie widzieliście już nie raz, dopasowane, podkreślają kształty z przodu z zipem (TUTAJ). Obuwie tak jak zapowiedziałam na wstępie to sportowe Adidasy oraz eleganckie sandałki na szpilce od Merg.pl.

Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp – Napoleon Hill

 

 

fot. by Mati/JA

Buty – Adidas/Merg.pl
Płaszczyk – TUTAJ
Koszulka – TUTAJ
Torebka – TUTAJ
Spodnie – TUTAJ
Okulary – NN

 

 

PODPIS