Moda

MISIE

Witajcie Kochani…
Uch… Dziś mogę powiedzieć, że dwa lata minęły jak jeden dzień. Cotygodniowe zjazdy na uczelni, praca od poniedziałku do piątku, egzaminy, obrona i na dokładkę zmiana pracy. Nie wierzę w to, że mam to wszystko już za sobą. W czwartek obroniłam się na 5, a w piątek miałam swój pierwszy dzień w nowej pracy. Jestem szczęśliwa, spełniona i usatysfakcjonowana, że dałam radę i wytrwałam ten intensywny ale owocny dla mnie okres. Postanowiłam, że daje sobie rok przerwy od nauki i odpoczywam. Po roku mam nadzieję, że ponownie wkroczę między mury jednej z uczelni – moja ambicja nie zna granic hehe 🙂 oczywiście w miarę rozsądku. Podziwiam siebie i pozostałych ludzi którzy podejmują naukę i pracują. Rodzi to w nas szacunek do tego co mamy, na co sami sobie zapracujemy i co najważniejsze uczy nas to pokory, wytrwałości i szacunku do innych ludzi. Kochani kolejna lekcja życia mam nadzieję, że zaliczona. Nie mi to oceniać, wszystko zweryfikuje samo życie.
Dzisiejsza stylizacja odzwierciedla trochę moją osobowość: trochę dziecinna, trochę poważna, na luzie i z odrobiną humoru. Koszulka była prezentowana już w poprzednim poście. Misie są urocze, a koszulkę zamówiłam w sklepie 36.pl. Wsadziłam ją w spodnie z premedytacją, żebyście mogli zobaczyć ich wykończenie. Uwielbiam spodnie na gumce, ponieważ jestem dość szczupłą osobą, nie lubię nosić spodni na pasku. Dlaczego? Bo każdy pasek jest za duży, a dorobione dziurki nie zawsze wyglądają efektownie. Dodatkowo góra ma świetną falbankę, całość poprzecierana, krój w stylu baggy. Nie miałam jeszcze takiego modelu spodni, a długo polowałam na odpowiedni krój. Jeśli ktoś również szuka takich spodni to zamówiłam je TUTAJ. Do całości założyłam adidasy z odrobiną panterki, zamówione TUTAJ. Wakacje to nasz na wędrówki, wycieczki, spacery – wygodne buty to podstawa.

Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca — George Bernard Shaw

fot. by Sysia
Bransoletka – Nefryt
Zegarek – Geneva
Spodnie – TUTAJ
Koszulka – 36.pl
Buty – TUTAJ
PODPIS