Bez kategorii

BATONY – ZMIANY ZMIANY

Witajcie Kochani…

Wielkimi krokami zbliżają się święta, krzątanina, wiosenne porządki… Wszystko sprawia, że świat pachnie wiosną tylko ta pogoda – niestety nie zwiastuje nam nadchodzącej wiosny. Mam wielką nadzieję, że jednak szybko się to zmieni. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczne ozdoby to zapraszam do zeszłorocznego postu w którym pokazałam wam jak stworzyć wielkanocne jajko – TUTAJ
Święta to magiczny czas, chwila oddechu, zatrzymania, okazja by w końcu zjechać do domu i na chwilę odsapnąć, pobyć z bliskimi. Mam do was pytanie: czy macie jakieś szczególne zwyczaje świąteczne? obdarowujecie kogoś koszyczkiem pełnych czekoladowych jajek, zajączków i kurczaczków? a może urządzacie zawody – kto znajdzie więcej jaj w ogródku? polewacie się obficie wodą?

Spiesz się powoli – Oktawian August 

Oczywiście ja chociaż wiem, że nie widać tego po mnie ale jestem strasznym łasuchem. Uwielbiam słodycze, a w szczególności czekoladę – nie ma znaczenia, czy mleczna, czy gorzka, z orzechami, czy masą – zajadam aż mi się uszy trzęsą. Dzisiejszy post przeznaczony jest również dla wszystkich łasuchów. Chciałabym wam przedstawić zestaw trzech batonów. Mówią, że są najlepsze w galaktyce! Nie są to jednak zwyczajne batony, są to słodycze z wielką misją, tworzone przez ludzi z ogromną pasją. Podziwiam i popieram w 100% całą ekipę marki 
PARĘ SŁÓW OD ZESPOŁU ZMIANY ZMIANY
Zmiany na lepsze. Właśnie to nas napędza, więc zamiast narzekać, że nikt w Polsce nie robi zdrowych i smacznych batonów… postanowiliśmy to zmienić! Bazując tylko na naturalnych składnikach, opracowaliśmy wyjątkowe batony, za pomocą których chcemy się z Wami podzielić naszym apetytem na zmiany.
Aloha, Kosmos i Lewy Sierpowy są inspirowane wyprawami w góry, rozmowami do wczesnego rana, wyjazdami na koncerty, niespodziewanymi spotkaniami, podróżami w cztery strony świata oraz spacerami na odległych plażach i w pobliskich parkach.
Imponują nam firmy i organizacje z zasadami. Działające dla dobra lokalnych społeczności lub na rzecz ochrony przyrody i skutecznie promujące zmiany na lepsze. Dlatego 1% naszego zysku przekazujemy Stowarzyszeniu Otwarte Klatki.
– Ekipa Zmiany Zmiany
Aloha – Baton lepszy niż bilet na Hawaje.
Opracowaliśmy ten wyjątkowy smak z myślą o wszystkich, którzy (tak jak my!) mają świra na punkcie kokosów. 

Skład: daktyle, figi, orzechy nerkowca, migdały, słonecznik, płatki kokosowe, nierafinowany olej kokosowy.

Kosmos – Kosmiczny smak.
Ten naturalnie czekoladowy baton skutecznie udowadnia, że bogactwo smaków natury jest nie do przebicia.

Skład: daktyle, figi, orzechy nerkowca, migdały, słonecznik, kakao.

Lewy Sierpowy – Naturalna dawka mocy.
Jeśli dzień chce Cię posłać na deski… zrewanżuj się Lewym Sierpowym! Sekretny składnik: jagody goji.

Skład: daktyle, figi, orzechy nerkowca, migdały, słonecznik, jagody goji.

Na pierwszy rzut oka moją uwagę przyciągnęły opakowania tych łakoci. Idealne w swej prostocie, inne od wszystkich. To co kryło się w opakowaniach było tajemnicą do samego końca, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z tymi batonami. Po rozpakowaniu wszystko stało się jasne. Porządny kawał słodkości. Batony występują w trzech smakach o dość oryginalnych nazwach przedstawionych powyżej. Idealna przekąska w ciągu dnia, zmieści się w każdej torebce, batony są naturalnie słodkie i do tego można powiedzieć, że za jednym zamachem zajadacie się ulubionymi orzechami i owocami. Mi osobiście najbardziej posmakował Kosmos i Aloha ❤ Batony są w 100% eko – poczynając od samej idei ich powstania, poprzez opakowanie, kończąc na samych przękąskach. Jak widać w Polsce są ludzie z pasją, ogromnym sercem do tworzenia, do ludzi i do świata. Podziwiam, popieram i życzę samych sukcesów!

LUBICIE TAKIE ZDROWE PRZEKĄSKI?
PODPIS