Bez kategorii

#FRIENDSIE #SOMERSBY

Witajcie Kochani…
Post powstał na życzenie mojego dobrego przyjaciela Lorda Somersby – #Friendsie #Somersby 🙂 Ma on niesamowite pomysły i wielkie serce, które pragnie by przyjaźń ogarnęła cała Polskę… i najlepsze w tym wszystkim jest to, że udało mu się to osiągnąć 🙂 Jednak już dziś i TY satń się przyjacielem Lorda Somersby 🙂 
– CZEKAMY NA CIEBIE –

Dodatkowo Lord Somersby wpadł na genialny pomysł – Chciałby zastąpić #selfie jego nowym wymiarem – #Friendsie, czyli zdjęciem, na którym jesteś Ty i Twoi znajomi. #Friendsie nie promuje indywidualnej osoby, ale wspólną zabawę ze znajomymi. A przecież nie ma nic piękniejszego niż miłość i przyjaźń.
Nikt nie może być sam, łączmy wspólne siły i spędzajmy razem czas. Wspomnienia to coś czego nie da się kupić, zabrać, zniszczyć – to cenne chwile pozostające na zawsze w naszej pamięci. Chwile te uwiecznić pozwolą nam właśnie zdjęcia #Friendsie!!!
Mi Lord Somersby ułatwił zabawę przy wykonywaniu zdjęć  #Friendsie #Somersby otrzymałam wędkę hehe 🙂 o nazwie friendsiemejker ( tj. urządzenie z wysuwanym metalowym ramieniem zakończone uchwytem na aparat, telefon). 
Wy również możecie dołączyć do zabawy i otrzymać nagrody niespodzianki od samego Lorda Somersby. Wystarczy, że wykonacie zdjęcie ze swoimi znajomymi i udostępnicie je na Facebooku czy Instagramie. Fotkę należy otagować słowami #friendsie # somersby

– ZAPRASZAMY KAŻDEGO DO ŚWIETNEJ ZABAWY –

*Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich akceptujących regulamin. 

A WY KTÓRY SMAK WOLICIE?
JABŁKO vs JEŻYNOWY?
PODPIS