Uroda

#AmbasadorkaLPM

Witajcie Kochani…
Moja przygoda z marką Le Petit Marseillais rozpoczęła się na dobre. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w najbliższym czasie będę godnie reprezentować tę markę jako #AmbasadorkaLPM. Piękny, ambasadorski box jest już u mnie. Oznacza to tylko jedno, że wielkie testowanie w gronie przyjaciół czas zacząć. Recenzje będą obejmowały takie kosmetyki jak: Kremowy żel pod prysznic Le Petit Marseiilais Malina i Piwonia, Le Petit Marseillais Pielęgnujący Balsam pod prysznic Masło Arganowe, Wosk Pszczeli i Olejek Różany i Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem pod prysznic Masło Shea i Akacja. Kilka słów na temat każdego z kosmetyków od producenta możecie przeczytać już poniżej prezentowanego postu. Dodatkowo wspólnie z zacnym gronem wyróżnionych dziewcząt będziemy publikować recenzje na temat kosmetyków marki Le Petit Marseillais na takich portalach jak:
– wizaz.pl
– kafeteria.pl
– polki.pl
– ofeminin.pl

Zapraszam do zapoznania się nie tylko z recenzjami ale również z samymi kosmetykami…

 

 

2 3 5 47

 

1.Kremowy żel pod prysznic Le Petit Marseiilais Malina i Piwonia

Maliny i piwonie uwielbiają promienie śródziemnomorskiego słońca. Malina jest owocem szczególnie cenionym za apetyczny, pełen aromatu zapach. Wiosną piwonie rozświetlają ogrody swymi dużymi kwiatami o niezwykle charakterystycznej woni.

Wyjątkowa delikatność – formuła, jakiej pragnie Twoja skóra
Le Petit Marseillais Malina i Piwonia delikatnie oczyszczają Twoją skórę. Aksamitna, łatwa do spłukiwania piana uwalnia owocowy, świeży i aromatyczny zapach, który rozbudzi Twoje zmysły. Twoja skóra pięknieje – jest miękka, nawilżona i odżywiona!

– ph neutralne dla skóry
– produkt testowany dermatologicznie
– baza myjąca pochodzenia roślinnego
.
.
.

2.Le Petit Marseillais Pielęgnujący Balsam pod prysznic Masło Arganowe, Wosk Pszczeli i Olejek Różany

Odkryj bogactwo składników pochodzenia naturalnego – Masła Arganowego, Wosku Pszczelego i Olejku Różanego zamkniętych w Pielęgnującym Balsamie do mycia Le Petit Marseillais!

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Balsam do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła kremowego balsamu pozostawia Twoją skórę intensywnie odżywioną i nawilżoną aż do 24 godzin.

 

 

3.Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem pod prysznic Masło Shea i Akacja

Odkryj bogactwo składników pochodzenia naturalnego – Masła Shea i Akacji zamkniętych w Pielęgnującym Kremie do mycia Le Petit Marseillais!

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Wyjątkowa formuła kremu pozostawia Twoją skórę intensywnie nawilżoną i odżywioną.

 

6