Moda

NEON and BLACK

9

Witajcie Kochani…
Jak minęła wam majówka? Pod koniec miesiąca znów sobie odpoczniemy. Teraz natomiast życzę wam pracowitych dni. Kochani mam nadzieję, że wasza praca przynosi wam satysfakcję i oczekiwane fekty. Stagnacja to stan którego powiem szczerze nienawidzę – tak ostre słowo, ale najlepiej oddaje to co czuje w tym okresie. Ciesze się, że ten czas mam już za sobą i głównie chodzi mi o prowadzenie bloga. Mam nadzieję, że w końcu ruszę z miejsca i może postów nie będzie dużo ale będą. Powiem szczerze, że zapomniałam już o czasach gdy posty pojawiały się co drugi dzień. Jednak nie ilość a jakość gra tu znaczącą rolę. Jednego co mi obecnie brakuje to wolnego czasu na odwiedzanie waszych blogów ale za każdym razem jak wspominam o tym czas znajduje się sam. Więc i tym razem kuszę los i czekam na odrobinę wolnego czasu.

Wspomnę jeszcze tylko, że poniższa spódnica została uszyta moimi łapkami. Mam nadzieję, że już niedługo wyczaruję wam post z małą dawką inspiracji. Oczywiście pomysł wcielam od wczoraj w życie. Czekam na przesyłki i działamy 🙂 Jeśli wypali może być ciekawie!

STYLIZACJA: KOSZULKA – HAUSE  /  PRZYPINKI – SINSAY  /  KURTKA – TUTAJ  /  TOREBKA – NN  /  BUTY – NN  /  SPÓDNICA – USZYŁAM SOBIE SAMAM  /  KAPELUSZ – TUTAJ

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15